Moja kriza srednjih uspješno prelazi u fakultetske godine.
Strah me je kad pomislim šta ću raditi za "diplomski".
Moja kriza srednjih uspješno prelazi u fakultetske godine.
Strah me je kad pomislim šta ću raditi za "diplomski".
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
javi nam kad odaberes temu;-)
meni ostalo da kupim pojacalo za električnu
sam sam sebi smiješan 🙂
blago tebi, tvoja kriza je bar prosla pubertet. zamisli moju – prvacic!
@mad: Prvo da smislim šta ću obući za odbranu. (Poziv je spreman)
@umorni: Ja sam pojačalo i novu gitaru kupio još prije par godina.
@iluzija: Tek trebaš izabrati između vjeronauke i Društvo,kultura, religija?